Loading

wait a moment

Zbędne owłosienie usuniesz laserem

depilacja laserowa kraków

Jednym z najatrakcyjniejszych zabiegów laseroterapii ciągle zostaje depilacja laserowa. metoda ta może być realizowana w czasie jesienno-zimowym, zatem teraz pragniemy poruszyć ten problem powtórnie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wskazanej części ciała. Z przedstawianych zabiegów równie często korzystają panie i mężczyźni. Wiek lub płeć nie mają w tym przypadku znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest uzleżniona od wskazanego obszaru. Duże fragmenty ciała można rozdzielić na partie. Często klienci preferują jedynie depilację łydek lub ud. Parametry sprzętu wybierane przez specjalistów są uzależnione od właściwości karnacji, a także owłosienia pacjenta. Wszystko dostosowane jest do indywidualnych potrzeb i wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku wyjątkowo grubych, gęstych włosów. Cienkie i jasne włosy również można poddać zabiegowi, potrzebują one jednak większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden najchętniej wybierany zabiegów przez panów to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę zaufanych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do pacjentów. Na depilację laserową decydują się mężczyźni uprawiający sport, ceniący sobie komfort oraz zwracający uwagę na swój wygląd.

Prawidłowa depilacja w Krakowie jest możliwa z zastosowaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa i efektywności uznawany na całym świecie.