Loading

wait a moment

Zadbaj o niezwykły styl pomieszczenia

By nadać swoim pomysłom wyrafinowany styl, budowniczowie decydują się na rozmaite rozwiązania. Nierzadko podróżują po globie, żeby wyszukać niekonwencjonalne inspiracje. Ułatwia im to zaadaptowanie wyglądu nie wyłącznie do zleceniodawcy, ale dodatkowo nowo pojawiających się nurtów.

Kluczowa atrakcja czy dodatek

Bazą dowolnego mieszkania jest idealne światło. Aktualnie nie musimy stawiać jedynie na klasyczne lampy. Do rozświetlenia mieszkania możemy użyć też sufity napinane. Stropy z światłem znajdują zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Możemy się z nimi spotkać w hotelach, na siłowniach, w pubach, lub także w aulach konferencyjnych. Ich funkcja potrafi być rozliczna. Częstokroć są wybierane jako główne źródło oświetlenia. Dzięki temu, iż można im nadawać różne kontury, prócz oświecenia pomieszczenia, spełniają też rolę ozdobną. Zastosowanie sufitu świetlnego pozwala projektantom na otrzymanie niesamowitych doznań wzrokowych. Dużym plusem sufitów z oświetleniem jest to, iż mogą posłużyć również jako dodatek do pomieszczenia. Źródłem pierwszego światła może być kompletnie odmienna rzecz, natomiast sufit świetlny wprowadzi do mieszkania trochę fantazji. Nada mu również specyficzny charakter. Tego typu rozwiązanie pozwala nam dodatkowo grać oświetleniem w celu osiągnięcia idealnej do chwili nastrojowości. Potrafi to być nieocenione wieczorem na hotelowych basenach, by nie męczyć klientów dotkliwym mocnym światłem. Także w restauracjach umożliwi właścicielowi na zarobienie intymnego nastroju, w zależności co kto uważa za magiczne. Rozpiętość przeznaczeń sufitu świetlnego jest nadzwyczaj obszerna. Wszystko zależy od tego, jaki rezultat chcemy otrzymać.

Duża pula optycznych opcji

Wszyscy, nie tylko budowlańcy dobrze wiedzą, jak ważną rolę w pomieszczeniu gra światło. Już na samym wstępie projektowania nowiutkiego wnętrza wypada zwrócić uwagę na ten element. Zatroszcz się o to, by Twoje wnętrze było doskonałe pod każdym względem.

Dowiedz się więcej o sufitach napinanych z podświetleniem na http://blog.dpsceilings.com/trendy/sufity-z-oswietleniem-lub-podswietlaniem/ oraz https://www.youtube.com/channel/UCIVScskQeJNn16WDr15Lorw.