Loading

wait a moment

Wybierz sufit, który odmieni Twoje wnętrze

sufit napinany w salonie

Aranżowanie mieszkania może przysporzyć mnóstwo problemów. Jednym z nich może być selekcja nadającego się sufitu. Pomimo, iż dla wielu osób wybór w tej kwestii wydaje się być ograniczony, mamy sporo możliwości. Coraz większą renomę zdobywają sufity napinane, które dają bardzo dużo możliwości aranżacyjnych. W tym artykule pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne oraz sufity niebo.

Sufit akustyczny

Złości Cię duży hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wygłuszyć pokój. Ten model sufitu daje możliwość, również pozbyć się efektu echa, jaki wielokrotnie przeszkadza w przestrzeniach o wielkim metrażu. Sufit ten może być również świetnym elementem dekoracyjnym.

Sufity lustrzane

Sufity te idealnie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w domu, jak również knajpach czy biurach. Nadają wnętrzu niebywałej elegancji. Sufity lustrzane jesteśmy w stanie zaaranżować w przeróżnych barwach – od perłowego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, przez co są proste w montażu. Podstawową korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie pokoi, w jakich zostały zamontowane.

Sufit niebo

Jednobarwny sufit nie spełnia Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki specjalnej technologii nudny szary sufit można zmienić w niezwykłą ozdobę pomieszczenia, jaka równocześnie może spełniać funkcję źródła światła. Powłoka napinana, która ilustruje niebo może zostać komplementarnie oświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem dokonuje się bezprzewodowo, co jest dużym ułatwieniem. Opcja zmiany barwy światła i uregulowania jego intensywności sprawi, że osiągniesz w pokoju niepowtarzalny klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki innowacyjnym światłowodom. Sufit niebo będzie właściwy nie tylko do sypialni, lecz jest też znakomitym rozwiązaniem do pokoju dla dziecka oraz knajpy.