Loading

wait a moment

Wszystko o odkurzaczach

rura od odkurzacza

Zachowanie czystości czasami powoduje problemy. Sytuacja jest bardziej pracochłonna, jeśli posiadamy psa. Konfrontacja z sierścią jest bardzo delikatna oraz długotrwała. Czy mamy sposób na pozbycie się sierści z kanapy, foteli, dywanu? Oczywiście, że tak! Poznaj solidne odkurzacze, które pomogą Ci w sprzątaniu.

Odkurzacze – rodzaje

Wbrew pozorom wybór właściwego odkurzacza nie jest łatwym zadaniem. Możemy wymienić kilka wariantów tego urządzenia. Główny podział informuje o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, bezworkowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach posiadających filtr wodny. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona propozycja. Warto jednak pamiętać, by w każdym przypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który cechuje się mocnym silnikiem oraz szczotką o dużej mocy ssania. Świetnie radzi sobie z czyszczeniem zanieczyszczeń i dużych zabrudzeń na innych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą skłonnym do alergii i uczuleń. Kolejnym wyjściem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Woreczki do odkurzaczy Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko gromadzą zabrudzenia, lecz również pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki brudu.

| Zobacz także odkurzacz Samsung POWERbot™ VR7000| Edycja limitowana inspirowana Star Wars™

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie potrafisz sobie poradzić z czyszczeniem mebli z sierści? Zadbaj o wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z licznych problematycznych zabrudzeń. Jeśli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Sprzątają one powierzchnie zawsze gdy tego potrzebujesz, a Ty możesz zająć się innymi obowiązkami.

Published in Dom