Loading

wait a moment

Trendy obowiązujące wiosną 2018!

czarna stylizacja damska

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie będą obowiązywały wiosną 2018.

1. Błyszcząca ekstrawagancja

Trudno ją sobie uzmysłowić w mieście, ale na pewno zawładnie imprezami i salonami. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które lubią zwaracać na siebie uwagę jak też chciałyby zachować nietuzinkowy styl. Będziemy w stanie nabyć całe brokatowe ciuchy – spódnice, żakiety i inne elementy garderoby doskonałe na imprezę, jak również akcesoria, jakie można będzie nosić przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend na salonach, na który skuszą się damy, które nie boją się odróżniać oraz nie obawiają się eksperymentować.

3. Rękawy a’la lata 80

Stara moda lubi powracać. W tym roku powrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te odróżniają się przesadną objętością.

4. Odzież sportowa

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać wyłącznie do siłowi. Na ulicach napotkamy wiele Pań w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą wielokrotnie z eleganckimi dodatkami. Szpilki do spodni dresowych? Tak, to też trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w jakich ćwiczymy albo przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie także wzorowana na kierowcach rajdowych a także motocyklowych. Będzie to styl zdecydowanie stonowany.

6. Czerwień

Odważne i lakierowane kreacje w barwach wyraźnej czerwieni staną się hitem na salonach.

7. Plastik

Ciuchy plastikowe? Bezbarwne spódnice z plastiku, bluzki oraz inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyle

Modnym motywem sezonu będą wyraziste motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie wyglądał nieco inaczej niż do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie dwóch modeli kurtek.

10. Motywy jak też kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne barwy zastąpią pastele, jakie królują od paru lat.

11. Kwiatowe wzory

Ulubiony wiosenny motyw wielu kobiet, czyli kwiaty dalej będzie na topie. Zwiewne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły wielką popularnością.

12. Krata

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się też cieszyła krata. Nie tylko koszuli, jednka także sukienki oraz swetry.