Loading

wait a moment

Sprawdź zalety peelingu laserowego

peeling laserowy w Krakowie

Każda dbająca o siebie kobieta dobrze wie, jak wielkie znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Istnieją różne sposoby ich wykonywania. Nowinką na rynku kosmetycznym, która pozwala na osiągnięcie fantastycznych efektów, jest peeling laserowy. Na czym polega i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki użyciu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest – co najważniejsze – bardzo dokładny i efektywny. Wiązka lasera, powodując małe uszkodzenia, pobudza skórę. W efekcie cera niezwykle szybko się regeneruje, a dodatkowo staje się jędrna i elastyczna, dzięki kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, jest przyspieszona. Zabieg peelingu laserowego należy powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Wszystkie zabiegi wykonywane są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od wybranej mocy lasera).

Przewagą peelingu wykonanego za pomocą lasera jest oczywiście duża skuteczność zabiegu, ale również długotrwały efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Źródło: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/