Loading

wait a moment

Salon – ja go urządzić?

propozycja aranżacji wnętrza

Projektowanie wnętrz to branża. która idealnie się rozwija od kilku lat. Chociaż zmienia się moda dotycząca kolorów a także akcesoriów do domu, niektóre element nieustająco królują. Dowiedz się, w jaki sposób zaaranżować salon, by czuć się w nim swobodnie.

Farba czy tapeta?

Renowacja mieszkania nieraz rozpoczynamy od odnowienia koloru ścian i sufitu. Te powierzchnie szybko ulegają zanieczyszczeniom, a kolory gubią odcień. W chwili obecnej na czasie są białe, jasne wnętrza. Pozwalają one na optyczne powiększenie przestrzeni. Chciałbyś wprowadzić interesujący, popularny element, a naprawdę nie lubisz tapet? Mamy doskonałe rozwiązanie! Sufit napinany zapewnia nam sporo możliwości. Możemy postawić na motyw podświetlany bądź też na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w tego typu rozwiązania. Pozwalają one wdrożyć supernowoczesny charakter do pokoju dziennego. Poza tym sufit podwieszany lub napinany pozwala na wyrównanie wysokości pokoju. Doskonale sprawdza się też w wysokich pokojach. Pragniesz jednak niebanalnie ozdobić ściany? Zdecyduj się na popularne ramki z motywem lustra czy też ręcznie wykonany nadruk lub motyw.

Eleganckie dodatki

Kupiłeś już wszystkie niezbędne meble, ale brakuje Ci niepowtarzalnych elementów w pokoju dziennym? Skoncentruj się na akcesoriach. Możesz je zmieniać wielokrotnie, a nie poniesiesz wielkich wydatków. Dobrze jest dopierać dekoracje do pór roku, uroczystości, świąt jak też innych okoliczności. Perfekcyjnie sprawdzają się dekoracyjne i pięknie pachnące świecie. Fajnym urozmaiceniem są także świeczniki, doniczki, plakaty, stojak na wino, dekoracyjne, nietypowe regały na książki, albo serwetki. Najistotniejsze jest to, żeby stworzyć nastrój, który w największym stopniu odpowiada współlokatorom. Personalizowane elementy, takie jak modny plakat, niepowtarzalny motyw na suficie napinanym lub akcent w stylu retro przyciągną atencję gości. Nie obawiaj się eksperymentów i stwórz swój salon marzeń!

Zachęcamy także do obejrzenia filmu o mantażu sufitu napinanego https://www.youtube.com/watch?v=v9qIUEfbsLo