Loading

wait a moment

Poznaj zabiegi kosmetyczne, które cieszą się popularnością

kosmetyka

Nasza cera po sezonie zimowym wymaga prawidłowej regeneracji. Można się o nią zatroszczyć tylko w domu czy też zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miasto, w jakim możemy znaleźć wiele salonów urodowych z obszerną listą zabiegów. Oto zarys kilku z nich!

Przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs

Coraz więcej Pań korzysta z tego zabiegu. Do wyboru jest sporo typów zabiegów – 1:1, 2:1. 3:1 to zaledwie parę z nich. Wybór powinien zależeć od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Zabieg jest dość prosty i polega na przyczepieniu sztucznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od dwóch do ośmiu tygodni. Doklejane rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest różny – od 100 do aż 500 zł.

Mikrodermabrazja diamentowa

To zabieg mechaniczny, jakiego rezultatem jest złuszczenie naskórka przy użyciu diamentu. Kompletna regeneracja skóry trwa do siedmiu dni. Przez pierwsze 24 godziny skóra jest najbardziej podrażniona po zabiegu, może być czerwona i nieco napuchnięta. W zależności od rezultatu, jaki chcemy osiągnąć oraz stanu naszej twarzy mikrodermabrazje powinno się powtórzyć od dwóch do 6 razy. Skóra po mikrodermabrazji jest bardziej gładka, pozbawiona martwych komórek a także odświeżona.

Exilis Elite

Jednym z bezoperacyjnych zabiegów regenerowania twarzy jest lifting przy wykorzystaniu urządzenia Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia zminiejszenie zmarszczek, ujędrnienie twarzy, oraz redukcję nadmiaru tłuszczu na twarzy, jak również podbródku. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. W zależności od stanu skóry, winno się przeprowadzić od 4 do 6 zabiegów z użyciem tego urządzenia. Zanim jednak zdecydujemy się na zabieg trzeba skonsultować się z specjalistą, jaki zbada, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

geneO

Zaletą tego zabiegu jest fakt, iż pomaga na 3 płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza naskórek, jak też dostarcza odżywczych składników. Jest to doskonałe wyjście dla każdego typu skóry. GeneO to zabieg bezbolesny i orzeźwiający. Ilość i częstotliwość przeprowadzania zabiegów zależą od stanu cery, ustalane są w trakcie konsultacji. Na plus zabiegu przemawia także fakt, iż skóra nie wymaga długiego czasu regeneracji.