Loading

wait a moment

Ostatnio ogoliłem swoje plecy

Dziś troszkę bardziej prywatny artykuł, w którym podzielę się z Wami mym przeżyciem z ostatnim dni, które powoduje ogólnie sporo adrenaliny jak i ambarasu. Po kilkunastu dniach rozmów z mą żoną podjąłem decyzję, aby wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej dla mężczyzn, aby wydepilować me plecy.

Zapewne uważasz, że pewnie upadłem na czaszkę. Prawda jest jednak taka, że włosy na mych plecach to coś nienormalnego. Puszcza to niewiele mocne określenie, ja mówiąc najprościej wyglądałem jak orangutan. A że mej żonie było to nie w smak, to była w stanie namawiać mnie do ogolenia pleców po kilka razy w trakcie dnia. Po jakimś czasie nie pozostało nic innego jak się zdecydować i zacząć poszukiwania gabinetu, w jakim miałbym możliwość zaliczyć tego typu depilację.

Już na początku domyślałem się jak trudno odszukać będzie usługodawczynię przeprowadzającą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Propozycji niby jest całkiem dużo, ale fakty są takie, że ogromna większość z nich nie budzi wiary. W pierwszej kolejności przez to, że czytając witryny wirtualne tego gatunku gabinetów ciężko wyszukać w ich treści na oceny stworzone im przez Klientów o płaci męskiej, a nie dziewczyny. A kumasz, co jak co, ale mężczyzna od kobiety się wyraźnie różni i w inny sposób reagować może na opisywanego gatunku zabiegi. Z czasem dałem radę odszukać jednak klinikę Vesuna, która to oferuje różnorodne usługi medycyny estetycznej dla mężczyzn i na podstawie tego co pokazują recenzje przedstawiane przez klientów robi to genialnie. Postanowiłem to przeżyć na własnym ciele.

Dryndnąłem do nich z ochotą zapisania się na zabieg. Wiadomość przyjęła miła recepcjonistka i wybrała mi natychmiastowo przyjazny dla mnie dzień zabiegu. Poinformowała mnie o wszelakich rzeczach wiążących się z tego rodzaju depilacją laserową, podpowiedziała jakimi metodami się do zabiegu przygotować i opowiedziała też o tym jaki spraw mam prawo oczekiwać po wizycie.

Kiedy przyjechałem na planowane spotkanie, to czułem niewielki niepokój. Koniec końców wydawało mi się, że takiego gatunku rzeczy są dla kobiet, a nie dla chłopaków. Mój stres prędko jednakże został usunięty, z powodu tego, że w klinice nie licząc mnie zobaczyłem trzech chłopaków. Wynika więc na to, że nie ma się czego martwić, faceci również zaczęli o siebie dbać oraz także chodzą do klinik medycyny estetycznej dla chłopaków.

Trzeba zwrócić uwagę, że Klienci konsultują się tam z kosmetolożkami i lekarzami dermatologii, dzięki czemu odczuwają gwarancję, że przy żadnym z zabiegów nie uczynią sobie szkody.

Sam zabieg depilacji odbył się niebywale prędko a także bez generowania bólu. W sumie po pierwszym razie skutek był porażający. Pragnę jednak, aby włoski na pewno nie odrosły, a zatem za kilka tygodni umówię się na jeszcze jedną sesję.

Na zakończenie pragnę jeszcze opowiedzieć na temat tego, jak na moją depilację pleców odpowiedziała moja dziewczyna. Nic nie zapowiadałem jej na temat tego, że udam się na depilację, w efekcie czego była potężnie zdziwiona. I muszę zaznaczyć, że po raz pierwszy od dawien dawna tak bardzo miała chęć się do mnie przytulić. Przeto potwierdzam, depilacja dla mężczyzn w całości spełniła swoją powinność.

Gdy lękacie się wspomnianego gatunku zabiegów, to dowiedzcie się dodatkowo o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, poważnie nie ma się co zastanawiać.