Loading

wait a moment

Nowość w pralkach, która was zaskoczy

kolorowe pralki

Samsung jest jednym z najpotężniejszych dostawców sprzętu AGD oraz RTV na świecie. Wszędzie możemy spotkać się z ich sprzętem, który wyjątkowo często upraszcza nam elementarne obowiązki domowe. Tym razem producent postanowił wyjść naprzeciw roztrzepanym. Dołożył do swoich pralek funkcję Addwash, która dotąd nie była znana.

Nowość w pralkach

Pranie nie jest najbardziej lubiną powinnością. Początkowo trzeba dokonać podziału ze względu na takninę, następnie odcienie. Często również dzielimy ciuchy, na te które pierzemy w wyższej jak też niższej temperaturze. Niejednokrotnie zapominamy o dodaniu kilku ciuchów leżących w innym pomieszczeniu. Dotąd nie było możliwości, żeby zatrzymać proces prania żeby naprawić popełniony błąd. Samsung był świadom takich wydarzeń i postanowił im zaradzić. Nowa funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dokładanie ciuchów w trakcie prania, jednak niesie ze sobą szereg modyfikacji. Producent w pralkach z omawianą funkcją, pozwala też na kontrolowanie całego procesu poprzez smartfona. Nawet będąc poza domem, wiemy na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą nowoczesną funkcją, mają także technologię, która podnosi jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona również na nabór mocy podczas prania, stosownie go minimalizując.

Czy warto?

Jeśli będziesz musiał dorzucić dodatkowe ubrania do prania, będziesz mógł to zrobić od ręki. Pozwala to na oszczędność czasu jak również pieniędzy. Nigdy więcej nie będziesz musiał tracić nerwów po puszczenia prania, w sytuacji kiedy znajdziesz zagubione rzeczy. W chwili obecnej wystarczy zaledwie je dołączyć do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego typu urządzeń są zaskakująco dobre. Rewolucyjna funkcja pralek Samsung znacznie polepsza przygotowywanie oraz wykonanie prania. Opłaca się skorzystać z tego rozwiązania.