Loading

wait a moment

Jak produktywnie pozbyć się kilogramów?

odchudzanie endermologia

Dużo osób nie jest dumnych ze swojego wyglądu fizycznego. Jedną z szczególnie wymienianych niedoskonałości jest figura. Poszukujesz środka na korzystne odchudzanie w Krakowie? Stworzyliśmy dla Ciebie kilka rad.

Czasami dieta nie wystarcza!

Gdy wspominamy o budowaniu linii, przeważnie stawiamy na dietę , a także treningi. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się czy nie możemy wymodelować konkretnej partii ciała? Zdecyduj się na efektywne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej albo redukowanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

skuteczne odchudzanie w krakowieExillis BTL to pierwsze wykorzystywane na rynku urządzenie, które umożliwia na użycie fal ultradźwiękowych i monitorowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia redukcję tkanki lipidowej, modelowanie figury, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, że Exillis to system bezinwazyjny i bezpieczny. Stanowi dobrą opcję dla inwazyjnych procedur liposukcji i lipolizy. Odchudzanie nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

 

Co to jest endermologia?

Zmartwieniem naszych pacjentek jest głównie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona własną gęstość, a produkcja kolagenu jest zmniejszona. Endermologia w Krakowie pozwala efektywnie usuwać cellulit i ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera odchudzanie, a ponadto powoduje na wygładzenie skóry, walkę z miejscową otyłością, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Należałoby zaznaczyć, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niesłychanie komfortowe. Nie zajmują więcej niż cztery kwadranse. Pozwalają na szybkie nasycanie się trwałymi skutkami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą http://vesuna.pl/zabiegi-na-twarz-i-cialo/likwidacja-tkanki-tluszczowej-2/dietetyka/

Zapisz

Zapisz