Loading

wait a moment

Informacje o olejku rycynowym

o olejku rycynowym

Jamajski olejek rycynowy – co to właściwie jest oraz czym się odróżnia od standardowego oleju rycynowego, jaki kupimy w każdej aptece? Czy jego właściwości są do tego stopnia korzystniejsze, że warto właśnie w niego inwestować?

Olej rycynowy posiada bardzo dużo zastosowań w pielęgnacji. Przede wszystkim używany jest do wzmacniania a także pielęgnacji włosów. Prócz tego częstokroć jest także wykorzystywany między innymi do buzi czy rzęs.

Co w takim wypadku odznacza jamajski olejek rycynowy oraz dlaczego wybrać olejek Black Castor Oil?

Przede wszystkim na korzyść jamajskiego oleju rycynowego przemawia sposób jego tworzenia. Jest on mniej groźny dla nas jak też nie zapycha porów, co ma bardzo duże znaczenie przy pielęgnacji włosów czy skóry. Po drugie jest to artykuł w pełni naturalny. Po trzecie można go używać do każdego typu włosów.

W jaki sposób stosować czarny olejek rycynowy na włosy?

Przede wszystkim trzeba nie zapomnieć o systematyczności ponieważ bez tego możemy nie uzyskać oczekiwanych rezultatów albo będziemy potrzebowali na to zdecydowanie więcej czasu. W internecie można wyczytać sporo pomysłów stosowania tego typu kosmetyków. Naszym zdaniem najlepsze jest używanie jamajskiego olejku rycynowego na włosy 3 razy w tygodniu na noc. Rano po wstaniu należy precyzyjnie usunąć preparat. Olej trzeba nanieść zarówno na skórę głowy, jak też na same włosy.

Olej rycynowy na brwi i rzęsy

Olej ten wyśmienicie sprawdza się także w przypadku brwi i rzęs. W przypadku rzęs należy uważać aby preparat nie dostał się do oczu! Na rzęsy produkt najlepiej nakładać czyściutką szczoteczką od tuszu. Uzytkować dwa-trzy razy w tygodniu, by po paru tygodniach zobaczyć zadowalające wyniki. Jeżeli chodzi o brwi to systematyczność stosowania jest przybliżona. najstosowniej nałożyć patyczkiem do uszu i w dalszej kolejności starannie rozprowadzić niedużą szczoteczką. O poranku usunąć.

Chcesz wiedzieć więcej o czarnym olejku rycynowym? Zajrzyj na http://rycynowy.pl/kosmetyczne-abc/jamajski-czarny-olej-rycynowy-ratunek-dla-wlosow/

Olej rycynowy dla włosów, skóry i paznokci – https://www.youtube.com/watch?v=SR0MNdK60QU