Loading

wait a moment

Czym się kierować przy wyborze odpowiedniego obuwia?

modne i wygodne buty - jak je wybrać

Wybór stosownych butów bardzo często przysparza mnóstow problemów, ponieważ wymaga rozpatrzenia kilku kwestii. Oprócz sprawy wizualnej powinna się również liczyć wygoda. Oto trochę porad, którymi warto się kierować przy kupnie właściwego obuwia.

1. Określ aktywność, którą planujesz wykonywać poczas noszenia obuwia.

Zmierzasz na plażę, pobiegać, do pracy, a może na stylową imprezę? Każde z tych miejsc wymaga innego rodzaju butów. Na piesze spacery, przede wszystkim te górskie sprawdzą się doskonale trekkingi z solidnym podparciem dla kostek. Obuwie na elegancką imprezę, na jaką chciałabyś iść w sukience – idealnym wyborem będą buty na szpilce, które dodadzą klasy całości. Wysokość obcasa wybierz, tak żeby było Ci komfortowo. Jeżeli nie lubisz zbyt wysokich obcasów i rzadko je nosisz, nie zmuszaj się do założenia 10 cm butów. Obuwie sportowe – w tym miejscu posiadamy ogromne pole manewru. W galeriach dostępne są buty do kręgli, do biegania, do piłki nożnej jak też wielu innych dyscyplin sportu. Jeżeli lubisz jedną aktywność, której poświęcasz mnóstwo czasu wybierz obuwie dedykowane dla dyscypliny. Jeśli uprawiasz rozmaite sporty zdecyduj się na buty uniwersalne.

2. Materiał się liczy

Nabywając obuwie nie bez znaczenia jest materiał, z którego są wyproudkowane. Idealnie spisują się buty ze skóry naturalnej. Buty ze sztucznych materiałów mogą być mało wygodne jak też może być problem z ich dopasowaniem do stopy.

3. Dopasuj rozmiar do stopy!

Masz rozmiar 40? Nie wszystkie buty w tym rozmiarze będą dobre dla Twojej stopy. Roziary niektórych marek są różne, w związku z tym dobrze jest przymierzyć obuwie, które planujemy zakupić i zrobić w nich parę kroków.
Poszukujesz wygodnych jak również stylowych butów zajrzyj do sklepu http://www.luxusowi.pl