Loading

wait a moment

Czemu posiadamy cellulit?

Jeśli na skórze ud, bioder, pośladków bądź brzucha zauważasz pewne nierówności oraz grudki, niestety oznacza to, że również Ciebie dotknął kłopot cellulitu. Marchewkowa powłoka może wystąpić się u nas, obojętnie od naszego wieku, czy prowadzonego trybu życia. Według speców, ta uciążliwość dotyczy większości dorosłych pań, jednakże może dodatkowo pojawić się u młodych dziewcząt. Wpływa na to poziom estrogenu. Jego wahania są najcięższe w okresie dojrzewania czy w okresie ciąży. Również korzystanie z terapii hormonalnych może zachwiać stan owego hormonu. Efektem będzie powstanie pomarańczowej skórki.

Czy jest efektywna recepta na cellulit?

Nieszczęśliwie, nie powstała jeszcze cudowna kuracja bądź metoda, która by pomogła kompletnie się pozbyć tego problemu. Cellulit wyjątkowo często jest zależny od naszych uwarunkowań genetycznych. Są jednakże tricki, dzięki jakim umiemy zminimalizować jego powstawanie. Wymaga to od nas systematyczności dodatkowo silnej woli. W szczególności dobra dieta, a także ćwiczenia pomogą nam uzyskać doskonałe rezultaty. Z tym, że skutki będziemy potrafiły zauważyć dopiero po pewnym okresie. Sporo kobiet decyduje się dodatkowo na korzystanie ze specjalnych medykamentów, albo smarów. Należy jednak dodatkowo tu uważać, ponieważ nie każda spośród nas może je brać. Głównie ze względu na występowanie w nich jodu, damy narzekające na choroby tarczycy winny być bardzo ostrożne.

Przezwycięż cellulit

Dużo dam by pozbyć się pomarańczowej skórki, decyduje się na poddanie zabiegom oferowanym przez kliniki medycyny estetycznej. Już po niewielu sesjach, nasza cera odzyska swój dobry stan. Zamiarem takich zabiegów, jest przede wszystkim poprawienie krążenia w skórze i usunięcie obrzęków. Jednym z przeważnie wybieranych jest zabieg Vela Shape. Polega on na miejscowym ocieplaniu ciałka. Duża temperatura rozkłada oraz niszczy komórki tłuszczowe. Już po pierwszym zabiegu można ujrzeć skutki. Skóra ulega ujędrnieniu, rozprostowaniu, oraz odzyskuje swój dobry wygląd. Dla dostania korzystniejszych rezultatów zaleca się ponowienie zabiegu cztery razy. Chcesz wiedziec więcej o zabiegach na cellulit? Wejdź na http://cellulit-usuwanie.pl.