ArcGIS to aplikacja pozwalająca możliwość na pracę w grupie, pozwala ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Tworzenie ich oraz przekazywanie. System ArcGIS  jest grupą programów pozwalającym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W grupę pakietu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Pakiet można wzbogacać o kolejne aplikacje w zależności od wymagań wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i podobnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie zrealizować w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać wprowadzone informacje|dane. Taka kompozycja sprawić może o wiele łatwiejsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w centrum handlowym, bądź dokładnego rozlokowania działów w dużych firmach. Możliwości kreowania map użytkowych to tylko nieliczna z wielu możliwości jakie można wykonać za pomocą pakietu ArcGIS.

Do rzetelnego przystąpienia w stworzeniu map z pakietem nie potrzeba specjalnych umiejętności, a w przypadku problemów zawsze można zajrzeć na stronę producenta w sekcji pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *