Przed takim utrapieniem regularnie stają panie planujące kupić coś facetowi przy okazji jego święta. Koleżanki, ciotki, matki, siostry – wszystkie przeszukują krocie sklepów, beznadziejnie spoglądają na wystawy sklepów w galeriach handlowych, odczuwają osłabienie, w oczach bezradność, czym sprawić mu radość? Od lat wiemy, że mężczyźni są z Marsa, a baby z Wenus – porada pierwsza i niezaprzeczalna: nie dawajcie chłopcom, moje panie, prezentów odpowiadających Waszemu gustowi. Sądzimy, że żadnego faceta, zaufajcie mi, nie uraduje voucher na zabieg u masażysty lub też na szaleństwo w sieciówce. Nie starajcie go uszczęśliwić kupując mu grube kalesony zimowe, nawet jeśli by były z najmilszego kaszmiru. Gdy będzie miał taką potrzebę, własnoręcznie sobie takie kupi i żadna z Was nie musi o tym pamiętać. Figurki do stawiania na meblach także nie są rozsądnym podarunkiem, tak samo jak urocze ramki na fotografie z imprezy u babci.

Co w takim układzie dać facetowi na urodziny? Dobra porada: świetnym wyborem jest prezent niematerialny, jaki zapewni mu możliwość zaliczenia przygody, zwrócenia uwagi na nową aktywność, sportem, czy czymś innym, co sprawi mu radochę. Genialnym – i niepowtarzalnym – sposobem na prezent okazuje się bilet na przejażdżkę motoryzacyjnym potworem. A jeszcze ciekawszą opcją może być jazda po ulicach polskiego miasta. Tego rodzaju prezenty są już dziś wystawione na sprzedaż, do wyboru jest jedno z szybkich aut: Ferrari albo Lamborghini. Stojąc przed takim wyborem każdy chłopak będzie czuł się jak osioł, któremu w żłoby dano – „i to pachnie, i to nęci”. A w momencie gdy już podejmie decyzję stawiając na jeden z pojazdów, wybierze także miasto, po którym chce się przejechać (Kraków, Kielce, Wrocław, Radom). A później – już tylko radocha, emocje i dreszcz prawdziwej przygody. A także dozgonna wdzięczność dla bliskiej osoby, jaka ten prezent dała.

jazda ferrari

Pozostałe sugestie na prezent godne przedyskutowania, gdy z niezrozumiałych skutów nie kupicie wspomnianego vouchera, to karnet do klubu z siłownią (wyjątkiem będą sytuacje, w których jego jedyny sport to zmienianie programów w tv czy też ciągłe dźwiganie do ust puszki z piwem i kromy chleba z szynką), w której będzie miał możliwość wyładować siły o dowolnej godzinie, kiedy tylko złapie go ochota na popracowanie nad swoim ciałem.

Dobrym podarunkiem urodzinowym dla faceta, bez różnicy od jego wieku i upodobań, zawsze okazuje się coś związanego z jego hobby. Jeżeli masz okazję kupować prezent kolekcjonerowi – rzecz jest prosta, kolejny okaz do kolekcji (monet, czapek, zapalniczek, znaczków, koszul, czy jeszcze innych rzeczy) na pewno go zachwyci. Wyjątkiem może stać się sytuacja, w której do zbioru znaczków brakuje mu zaledwie pojedynczego bardzo rzadkiego egzemplarza, którego on samodzielnie przez wiele czasu nie znalazł. Lecz wtedy zasugerować można przykładowo klaser, czy coś jak lupa – przeróżne dodatki powiązane z jego zainteresowaniami w każdym wypadku zagwarantują mu radochę. Dla czytelnika – ciekawa książka, dla fana sportu – t-shirt z podpisem Zielińskiego, dla fana staroci – stary gadżet zdobyty na giełdzie staroci, pomysłów jest masa i jesteśmy pewni, że znajdziesz coś, co spodoba się solenizantowi.

Artykuł przygotowany przygotowany przez http://jazdamarzen.pl/prezent-dla-faceta/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *